WRACA PIŁKARSKA LIGA MISTRZÓW

TAK TAK, już po przeczytaniu tego nagłówka wiesz że chodzi o najbardziej emocjonującą ligę w Polsce czyli rozgrywki o Mistrza Gminy Oleśnica w piłce nożnej.

Po rozegraniu ubiegłej rundy wiosennej zawodnicy Iskry zajmowali bardzo dobre 2 miejsce w tabeli (obecnie po rozegraniu zaległego meczu przez Nieciszów, spadli na 3 miejsce)

Już od kilku tygodni kibice zastanawiali się jak wiosnę rozpocznie "Majkel" i spółka a dyskusja na ten temat trwa nieprzerwanie do dziś w dwóch Wabienickich supermarketach.
Kibice z Wabienic mogą cieszyć się na powrót Marcina Gozdka który po roku przerwy jest głodny gry i będzie ostoją defensywy Iskry.

Plotki ploteczki dlatego specjalnie dla Was prześledziliśmy ostatnie aktywności na facebooku naszych zawodników abyście Wy tego nie robili.
Zaczynając więc od najważniejszych graczy to:

Tomasz sprzedaje Audi,tzn chyba sprzedał bo ogłoszenie nieaktualne tak, to samo Audi które trzymał pod kocem.
U kapitana naszej ekipy nic ciekawego, widocznie ceni swoją prywatność a od jego bliskiego znajomego wiemy tylko że nie golił się 3 tygodnie. (stan na 13 marca) no i jakiś czas temu był na weselu u znajomego.

Dawid został nie dawno inżynierem więc gratulacje od redakcji i podobnych sukcesów na boisku.
 Gruby również jak kapitan nie jest aktywny na FB i jedyne co ostatnio robił to pomagał sprzedawać PEŻOTA kuzynce.
Wiemy że Przemek nie próżnował z forma przez zimę i grał w hokeja, czyżby ucieczka do NHL?.
Kacper zdał egzamin na prawo jazdy i podobno ciągle piłuje na ręcznym, if you know what i mean.
Mateusz zostanie funkcjonariuszem państwowym więc niestety ale będą wypadały mu dni w których na meczach go nie będzie.

Przemek też nie zbyt aktywny, był na weselu z Majkelem, a 13 grudnia zmienił zdjęcie profilowe.

Może na dziś tych bardzo wąznych i cennych danych statystycznych  wystarczy a jutro jedź na rundę wiosenną  która dla naszych ulubieńców rozpocznie się już jutro o godzinie 11.00 w Cieślach.