WABIENICE ZACZĘŁY ISKRZYĆ?

Nie tego pewnie każdy w Wabienicach oczekiwał, i długo kibice miejscowej drużyny musieli czekać na pierwsze zwycięstwo Iskry, bo aż do 4 kolejki.
Po słabym początku, po porażce 0-6 i dwóch remisach 2-2 zawodnicy Iskry pokonali w niedzielne popołudnie na własnym podwórku KS Świerzna 7-2. Jest to trzecie zwycięstwo Iskry z rzędu z tą drużyną i drugi mecz w którym zawodnicy z Wabienic trafiają do siatki przeciwnika 7 razy a konkretnie Dawid Batóg i Tomasz Szymański dwukrotnie i po jednym golu Michał Thomala, Kacper Sikora oraz Michał Sędkowski.

Kolejne spotkanie miało być rozegrane z Ligotą Małą ale chłopaki wycofali się z rozgrywek więc można ekipe "Włodzia " i spółki dopisać 3 punkty za walkower.