FALSTART ISKRY PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ

Po dzisiejszym spotkaniu chcielibyśmy jako drużyna podziękować wszystkim którzy byli z nami dzisiaj tak licznie na boisku i wpierali naszą drużynę oklaskami i okrzykami.

Ciężko jest jako zawodnikowi opisać przegrany mecz kiedy wiemy że wynik mógłby być lepszy, a nawet powinien. Nie chce komentować straconej bramki, ten kto był, widział jak to wyglądało. Ja zawiniłem przy straconej bramce (bramkarz), i zdaje sobie sprawę co w swojej grze muszę poprawić.

Ale przejdźmy do meczu, bo to było dzisiaj najważniejsze. Już w pierwszej minucie gry mieliśmy doskonałą okazję aby objąć prowadzenie lecz strzał Kacpra Sikory z lewego skrzydła obronił bramkarz z Jenkowic. Później mieliśmy kolejną świetną okazje na otwarcie wyniku, lecz Dawid Batóg po podaniu naszego kapitana nie trafił dobrze w piłkę i przeniósł futbolówkę nad pustą bramką. Przez kolejne minuty meczu akcja odbywała się raz w jednym, raz w drugim polu karnym, gdzie raczej nasze sytuacje były bardziej groźne niż uderzenia do Jenkowic.

W tym meczu naszym najsłabszym punktem była walka o piłkę po wykopie z „piątki” a raczej jej brak gdzie większość piłek trafiała pod nogi lub na głowę wyższych napastników Gości.

Po stracie bramki przez naszą drużynę przeprowadziliśmy pierwsze zmiany, lecz niestety nie pomogły one nam w wyrównaniu spotkania mimo że nie były to oczywiście zmiany na słabszych zawodników. Ostatnie 15 minut to nasza nieudana pogoń za wynikiem, niecelne strzały do bramki, walka do samego końca, lecz także gra na czas gości z Jenkowic którzy padali na murawę jak komary gdy w moim gniazdku świeci lampka oznaczająca że Rajd jest włączony.

W całym meczu chyba nie można mieć żadnych zastrzeżeń do środkowych obrońców ( Hubert Wróblewski i Marcin Gozdek) dzięki którym goście nie mogli stworzyć żadnej groźnej akcji przez środek pola.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do komentowania spotkania lub oceny zawodników, oczywiście w sposób kulturalny i bez zbędnego oblewania kogo kol wiek.

Iskra Wabienice-Jenkowice 0-1 (0-0)

Mateusz Sędkowski

Bartek Ślimak